Закрыть
|← Старое Новое →|

10 найтупіших винаходів

Премію під назвою Landfill Prize придумав письменник-еколог Джон Нейш (John Naish). Щороку він запрошує представників громадськості відзначити нові продукти – «найбезглуздіші, найменш корисні та неекономні». Крім Джона Нейша суддями цьогорічного конкурсу виступили екологи Анна Шепард (Anna Shepard), Карл Гонор (Carl Honore) і Бен Девіс (Ben Davis
1. Обертальний ріжок для морозива
Для тих, хто не любить робити зайвих рухів при поїданні морозива. Ви просто кладете морозиво в диво-ріжок, прикладаєте язика крем-брюле – і пристрій починає обертатись, роблячи всю важку роботу за вас. Ріжечок також можна мити у посудомийній машині. Знову ж таки, щоб зайвий раз не напружуватися.
2. USB-хамелеон
Підключіть цю USB-іграшку до комп’ютера і споглядайте, як вона витягуватиме свого довгого язика і виразно обертатиме очима. Всім хороша флешка; єдина проблема – іграшка не міняє кольору, як справжній хамелеон.
3. Гра Guitar Hero
Замість того, щоб навчитися грати на справжньому інструменті, ви можете влаштовувати сусідам какофонію, натискаючи примітивні кольорові кнопки на пластиковій гітарі. Для повноти колекції не вистачає тільки пластикового барабана і бас-гітари.
4. Електрична виделка
Електровиделка, що обертається й закручує навколо себе спагеті – ідеальний вибір для відчайдушних ледарів. Але є кілька «але»: крім того, що ви, сидячи з такою виделкою, виглядатимете ідіотом, цей пристрій працює набагато повільніше за людську руку.
6. Голосова навігація (Sat Nav)
Те саме, що GPS, тільки без карти, без маршрутів і без інформації. Для чого ж тоді платити за пристрій сім фунтів стерлінгів? Для того, щоб мати змогу слухати аж 24 шалено веселі коментарі, які час від часу видає дивайс. Найсмішніший із них: «Ви приїхали на місце призначення – тепер можете задушити свого пасажира».
7. Складаний стілець для риболовлі з вмонтованими колонками
Саме те, що потрібно рибалці. Навіщо нудитися в тишині? Можна ж послухати музику, поки нема кльову. А заодно й понадокучати сусіднім рибалкам, і рибу розлякати в радіусі кілометра.
8. Чохол для крісла в літаку
Щоб збільшити екологічну шкоду, якої регулярно завдають авіарейси, пасажири можуть зробити власний внесок у забруднення довкілля. Чохол для пасажирського крісла, за словами продавців, може зробити незручне сидіння літака комфортним і затишним. Можна навіть прикрасити чохол монограмою.
9. Електронна скакалка
Нецікаво стрибати на звичайній скакалці? Купіть електронну, оснащену батарейками в ручках і маленькими екранами, де показана кількість стрибків і витрачені калорії. Винахід для тих, хто не вміє швидко рахувати або повільно стрибати.
10. Toyota Prius
Toyota Prius, оснащена двома двигунами, більше користі приносить статусу власника, ніж довкіллю. Виробляти її дорого, ремонтувати й утилізувати теж, а використовувати енергозатратно.
10 найтупіших винаходів
10 найтупіших винаходів
10 найтупіших винаходів
10 найтупіших винаходів
10 найтупіших винаходів
10 найтупіших винаходів
10 найтупіших винаходів
10 найтупіших винаходів
10 найтупіших винаходів
10 найтупіших винаходів
 Голосов: 39 Просм.: 17938 Комментариев: 10
Категория:   Очумелые ручки
Автор:  янтик18 марта´09 15:18
 Вернуться наверх
Комментариев (10)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 350 символов
Если вы не видите картинку с контрольными символами, это означает, что в вашем браузере отключена поддержка графики. Включите ее и перегрузите страницу.
Отсортировать по дате Вниз
GizmO  (аноним)  22.03.2009, 13:35
Оценка:  0
GizmO
бред полный. guitar hero самая классная вещь в которую я играл. Причем прибыли у разработчиков - жопой жуй. А wii-fit построен немного по другому принципу. Можно играть в игру где нежну на сноуборде кататься, на пример. короче кг\ам.
Vanilla_Heart    20.03.2009, 21:51
Оценка:  +2
Vanilla_Heart
у меня есть такая скакалка...
а стаканчик мороженого-тупо,намного интереснее самой есть)))))))))))
AlRich    20.03.2009, 17:43
Оценка:  0
AlRich
Приус - на 1 место!!!
AvAtAr    20.03.2009, 00:37
Оценка:  +1
AvAtAr
Объяснение пятой картике пропустили...
Viktor_UA    20.03.2009, 13:05
Оценка:  +1
Viktor_UA
Зачем выходить на улицу и заниматься спортом бесплатно, если можно заплатить деньги :)
янтик    20.03.2009, 17:38
Оценка:  +1
янтик
СОРІ пропустив
5. Приставка Nintendo Wii Fit
Навіщо виходити на вулицю і займатися спортом безкоштовно, якщо можна заплатити гроші й скидати кілограми перед екраном телевізора?
янтик    20.03.2009, 17:39
Оценка:  +1
янтик
Тисячі занепокоєних здоров’ям своїх нащадків британських батьків витратили гроші на цей пристрій, сподіваючись таким чином заохотити дітей займатися спортом.
янтик    20.03.2009, 17:40
Оценка:  +1
янтик
В результаті чада підсіли на віртуальний боулінг
vindoraga    23.03.2009, 10:32
Оценка:  0
vindoraga
ИМХО не пятой а четвертой...

смотри на 5-ой картинке написано :"не GPS, не карта , и не знаем где ви есть " ну или чтото такое и ето подходит под описание номер 4

а вот под ту коробку с какой то фикней описания нима >_
гость  (аноним)  19.03.2009, 14:32
Оценка:  +5
гость
Ну кресло такое я видела. Это ж не колонки, это подставки для стаканов и всего остального типа баночки с червячком и др.
Реклама
Мы в соцсетях
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь