Закрыть
|← Старое

Про открытые реестры -2

Продовження банкету :
Доброго дня!

Уважно розглянувши Ваші листи, повідомляємо наступне:

Надання інформації з Єдиного державного реєстру речових прав на нерухоме майно поза компетенцією ДП "НАІС".

Стосовно невірної довідки, інформуємо що ви шукали по адресі "проспект Перемоги, буд <61>". Так як у Державному реєстрі речових прав відсутня інформація про будинок <61>, тому вона і відсутня у інформаційній довідці.
Щодо будинку 61/2, то згідно правил пошуку наприклад: <будинок 61> то в Інформаційній довідці будуть відображатись записи по вказаній адресі з номерами будинку (за наявності, якщо будинок знаходиться на перетині двох вулиць): <«61/2», «2/61», «2-61», «61-2», «61»>.Дякуємо за Ваше звернення,
Усього найкращого,
З повагою,
ДП "НАІС"

Тобто ми самі не маємо права надавати довідки з Держреєстру і відповідно брати гроші , а ле гроші ми беремо , а довідки вигадуємо зі стелі на властний розсуд .До речі навіть у цьому листі брехня оскільки система пропонуе за гроші надати довідку по будинку Дружківська 2 пез дробу , і цей варіант не вказано у відповіді бо права рука не знає що робить ліва .
 Голосов: 6 Просм.: 1076 Комментариев: 0
Категория:   Разное
Теги: разное, правда, обман, гроші, брехня, наєбалово .
Автор:  страхшоссе28 марта´17 12:04
 Вернуться наверх
Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 350 символов
Если вы не видите картинку с контрольными символами, это означает, что в вашем браузере отключена поддержка графики. Включите ее и перегрузите страницу.
Реклама
Мы в соцсетях
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь